חתונת קונספט – מהן האופציות ואיך עושים את זה נכון?

אז הייתה הצעת נישואין, הטבעת כבר על באצבע, צילמתם אותה מכל כיוון, חלקתם את הרגע המאושר עם כל מי שרק אפשר, ועפתם לשחקים. אחרי שעבר מעט זמן לעבד את ההתרגשות, הגיע הזמן לרדת  לקרקע, ולהתחיל לתכנן קדימה את יום החתונה המאושר שלכם.

לפעמים הנחיתה על הקרקע לא כל כך רכה אתם מבינים שיש לכם מיליון ואחת דברים לעשות ומלא החלטות לקבל, ואתם לא יודעים בדיוק מאיפה להתחיל. זה טבעי שאתם מרגישים מוצפים, לכן בשלב הראשון מומלץ לשים הכל בצד, ולחשוב מהו בעצם החזון המיוחד שלכם.

החזון המיוחד שלכם, האווירה שתרצו ליצור, הרעיון שהוא הבסיס של הכל, כל אלו ועוד מתאגדים לכדי קונספט שהוא רק שלכם וסביבו תבנו ותעצבו את כל יום החתונה שלכם.

מה הכוונה בחתונת קונספט?

הקונספט בא לידי ביטוי בעיצוב ובתחושה הכללית ובכוחו להעניק לכם יום חתונה לגמרי יוצא דופן ובלתי נשכח. זהו למעשה הרעיון הגדול שמספק נרטיב ליום החתונה ומגדיר כל פרט ופרט.

הקונספט הוא הסיפור שלכם, שמסופר בצורה ייחודית, תוך ששם דגש על תפיסות עיצוביות מוצקות. אך בשורה התחתונה זהו הרעיון המנחה שלכם, מה שאומר שאתם בוחרים סגנון שאותו תיישמו על כל ההיבטים של יום החתונה, מעיצוב ההזמנות ועד עיצוב השולחנות.

הקונספט עצמו יכול להיות כל דבר: צבע ספציפי, מוטיב ייחודי, סגנון מיוחד שאתם אוהבים אווירה שאתם רוצים ליצור ועוד.

סוגי חתונות קונספט

הקונספט עצמו הוא ההשראה שעליה מבוסס האירוע, כאשר יכולים להיות סוגים שונים של קונספטים לבחירה. כל קונספט שתבחרו יקבע את העיצוב, האווירה והפרטים הקטנים והגדולים כאחד. אתם יכולים להחליט למשל שתרצו ליצור אווירה של גן כפרי באנגליה, או של מסיבת טבע. תוכלו לבחור בצבע מסוים כקונספט, או במוטיב שחוזר על עצמו כמו למשל ים, נוצות טווס, חתונה יוונית, חתונה בלבן או כל רעיון אחר שעולה לכם לראש.

מה החיסרון כשהולכים על חתונת קונספט?

חתונות קונספט לפעמים יכולות להיראות מאוד עמוסות. לפעמים ישנם זוגות שכל כך נשאבים לרעיון עד שיוצרים עומס עם כל הפרטים הקטנים. חשוב מאוד לשים לב שהעיצוב יהיה מתוחכם ואלגנטי, בעל עומק ומשמעות. כמו כן יש לבחור את אולם האירועים הנכון, מכיוון שלא כל אולם אירועים יתאים לקונספט הייחודי או ידע להוציא אל הפועל את מה שתרצו.

מהם היתרונות בחתונות קונספט?

חתונת קונספט הרבה יותר אישית ובלתי נשכחת מכל חתונה רגילה, ואם תוציאו את החזון שלכם לפועל בצורה נכונה, האורחים שלכם ירגישו שהם לא היו בסתם עוד חתונה שגרתית, אלא בחתונה שלכם. זה מקסים לראות כל כך הרבה נגיעות אישיות שמשקפות את מערכת היחסים שלכם, וכאשר אתם מתכננים נכון, העיצוב שלכם יעמוד במבחן הזמן ויראה מושלם גם לאחר שנים.

הטיפ של ארטיסטה לגבי חתונות קונספט

ארטיסטה זהו אולם אירועים בחדרה בו תוכלו לארגן אירוע מדהים בהתאם לקונספט המיוחד שלכם. הטיפ של ארטיסטה לגבי חתונות קונספט הוא לבחור את האולם באופן מושכל ולוודא שיש צוות שרואה אתכם ומוכן להשקיע משאבים לא מעטים והמון אנרגיות בעיצוב המקום בהתאם לקונספט הייחודי שלכם.