אולם אירועים

תוכן עניינים

אולם אירועיםאולם אירועים

מחפשים אולם לערוך בו חתונה, חגיגת בר מצווה או כל אירוע אחר? בחירת אולם לאירוע היא משימה שלא צריך להתייחס אליה כאל מסע כומתה, אבל גם לא צריך להמעיט בערכה. האולם אותו תבחרו ישפיע במידה אולי הרבה ביותר על האווירה באירוע והצלחתו וזו סיבה מספיק טובה לבחון את הפרמטרים שעל פיהם נכון לבחור אולם אירועים יוקרתי. אז מה הם הפרמטרים האלה? האם בכלל נכון לכם לערוך את האירוע באולם ולא בגן אירועים? האם כדאי להשקיע באולם יקר על חשבון אלמנטים אחרים של האירוע, שבהם אפשר קצת לחסוך? מה לגבי מיקום האולם? האם נכון להתעקש על אולם המשלב בתוכו גם גן אירועים? את התשובות לשאלות אלו, תוכלו למצוא ממש כאן בשורות הבאות.

 

בחירת אולם אירועים – זה מתחיל בבית

אחת הטעויות המרכזיות שעושים אנשים המחפשים אולם לערוך בו אירוע היא הטעות של קבלת המידע וגיבוש ההחלטה תוך כדי מפגשים עם נציגי המכירות של אולמות האירועים השונים. כאשר אתם יושבים עם נציג מכירות באולם, אתם רוצים להיות מספיק מגובשים בינכם ובין עצמכם, לדעת בדיוק מה אתם מחפשים ומה אתם לא רוצים לראות באולם בו תערכו את האירוע שלכם. ככל שתגיעו לפגישה עם האולם פחות מוכנים, כך תהיו נוחים יותר ללחץ והלחץ הזה בוא יבוא. על כן, הדבר הראשון שאתם רוצים לעשות הוא לשבת בינכם ובין עצמכם, בביתכם ולגבש לעצמכם את הקווים המנחים לבחירת האולם. כיצד אתם רואים את האירוע שלכם בעיני רוחכם? האם אתם מתכוונים לערוך אירוע קטן ואינטימי או גדול וגרנדיוזי? האם האולם צריך להיות מעוצב בצורה מסורתית או אולי מודרנית יוקרתית? האם חשוב לכם שהאולם ישלב גם גן אירועים ועד כמה זה חשוב לכם? האם חשוב לכם עיצוב יוצא דופן של האולם או שאתם מתחברים יותר למראה מסורתי וצנוע?

שאלות אלו לגבי בחירת אולם אירועים, צריכות לקבל אצלכם מענה עוד לפני שאתם מגיעים לאולם עצמו. בשלב הזה כדאי שגם יהיה בידיכם טווח של מחירים שנחשב לסביר, גם אם אתם מקבלים אותו מחברים, בני משפחה ומכרים על סמך ניסיון שלהם באירוע שהם הפיקו בעצמם. למקום בו נערך האירוע ישנה השפעה רבה מאוד על האווירה באירוע ובהמשך לכך על ההצלחה שלו בעיני עצמכם ובעיני האורחים שלכם. על כן, חשוב מאוד שתהיו סגורים לגבי האולם שאתם מעדיפים לערוך בו את האירוע שלכם ושתהיו שלמים לגבי ההחלטה שאתם מקבלים בבחירתו. השלמה זו יכולה להגיע אך ורק אם אתם נכנסים לתהליך כשאתם מוכנים, כשיש בידיכם ידע שיכול להנחות אתכם ולאפשר לכם לשקול את הדברים בצורה קרה ורציונלית, גם כאשר לוחצים עליכם עם כל מיני הטבות וכל מיני הבטחות שבפועל אין להן שום ערך או חשיבות עבורכם.

 

האם כדאי לחרוג מהתקציב עבור אולם איכותי?

ובכן, התשובה בגדול היא כן, אבל בתנאי שאתם יכולים לקחת את התקציב הזה מאלמנטים אחרים, שלא צפויים לפגוע בהצלחת האירוע כולו. כך למשל, אם תכננתם אטרקציות יקרות, עדיף שאת התקציב שלהן תעבירו לטובת אולם טוב יותר ותוותרו על האטרקציות או תבחרו באטרקציות זולות יותר. לאולם ישנה כאמור השפעה רבה מאוד על האווירה באירוע ועל התפיסה הכללית שמגבשים האורחים על האירוע כולו. על מקום שאתם לא שלמים איתו ושלא תומך בחוויית האירוע שאתם רוצים ליצור, לא תוכל לכפר אף אטרקציה ולכן תמיד עדיף לנתב את התקציב הראוי לטובת האולם על פני אטרקציות או אפילו אלמנטים אחרים שניתן להתפשר בהם.

אחרי שאמרנו את זה, לא תמיד יש תקציב שאפר בכלל לנתב לטובת אולם אירועים על חשבון אלמנטים אחרים. במקרה כזה, יהיה עליכם להשלים עם התקציב שעומד לרשותכם ולעמוד במסגרת התקציב. זה רק אומר שיהיה עליכם להשקיע מאמץ רב יותר בחיפוש האולם המתאים, אבל כמעט תמיד אפשר למצוא אולם שעונה לדרישות שלכם ולסטנדרטים שלכם מבלי לשבור את מסגרת התקציב ובלבד שאתם מעמידים תקציב ראוי לאירוע כולו.

בחירת אולם אירועים

מה לגבי מיקום האולם?

בחירת המיקום של אולם אירועים גם היא בחירה חשובה מאוד, שצריכה להתייחס בראש ובראשונה אל האזורים מהם מגיעים האורחים לאירוע. במרבית המקרים, מרבית בני המשפחה מרוכזים באזור המגורים של החתן והכלה ולכן אין שום בעיה לבחור אולם אירועים בעיר או באזור המגורים שלכם. יחד עם זאת, אם אתם מארגנים אירוע שאליו צפויים להגיע אורחים מכל רחבי הארץ ללא עדיפות מיוחדת לאזור מסוים, כדאי מאוד לשקול לערוך את האירוע באולם באזור המרכז ובמיוחד באזור השרון. אזור השרון הוא המרכז האמיתי של הארץ, קרוב לאזור חיפה והגליל מחד ולאזור ירושלים והשפלה מאידך. אזור השרון הוא גם האזור בו קיים מזג האוויר הטוב ביותר באזור המרכז וגם יודע להציע אווירה כפרית וירוקה, שקל מאוד להתחבר אליה. כל אלה גם יוצרים שפע של אולמות וגני אירועים בשרון באזור זה ומהם לבטח תוכלו למצוא את האולם המתאים גם להעדפות שלכם וגם למסגרת התקציב אליה אתם מחויבים.

גם נושא המיקום הוא נושא שיהיה עליכם לסגור בינכם ובין עצמכם בשלבים הראשונים של מסע החיפושים וגם את הנושא הזה אתם לא רוצים להשאיר להחלטה חפוזה, שמתקבלת בלחץ של נציגי מכירות. הגדירו את התקציב העומד לרשותכם, הגדירו את הגבול העליון אותו לא תוכלו לחצות בשום מקרה, הגדירו את המיקום הטוב ביותר עבורכם והגדירו את המאפיינים להם אתם מצפים בבחירת אולם אירועים לאירוע שלכם. כשכל אלה סגורים, תוכלו להתחיל לחפש את האולם המתאים לכם ביותר ואז תהליך החיפוש יהיה גם קל יותר, גם מהיר יותר וגם הרבה יותר מדויק.

לתיאום פגישת היכרות:
חתן וכלה עם טבעת נישואין- ארטיסטה
המדריך המלא לבחירת טבעת נישואין

הגעתם לרגע המחדש בחייכם, אתם לקראת חתונה ועכשיו אתם צריכים לבחור את טבעת הנישואין שתלווה אתכם שנים רבות קדימה. טבעת נישואין משמשת בהרבה דתות סמל

חופה מעוצבת - ארטיסטה
טיפים לעיצוב חופה לבד

החופה היא הלב של כל חתונה, זו למעשה המהות של הטקס והתפאורה המושלמת לטקס. למרות שלכאורה זו בסך הכל יריעה הפרוסה על גבי ארבעה עמודים,

חתונה בשישי בצהריים מחיר
חתונה בשישי בצהריים מחיר

חתונה בשישי בצהריים מחיר בתחילה, לפני כשני עשורים, כשהתחיל הטרנד של לערוך חתונה ביום שישי בשעות הצהריים, הייתה מעין תחושה שזה הולך להפוך לסטנדרט בעולם

Call Now Button
Open chat