טיפים לבחירת מתנות לאורחי כנסים

כולנו יודעים שכנס טוב הוא לא רק סך הדוברים בו אלא גם האווירה הכללית והתחושה שמלווה את מי שסיים אותו. אחת הדרכים הטובות ביותר ליצור את אותה התחושה, טמונה בבחירת מתנות איכותיות לאורחי הכנס ובכתבה הזו תגלו בדיוק איך לעשות זאת!

בחרו מתנה אשר תאפשר שימוש יום יומי

בכדי שתוכלו להישאר בתודעה של אורחי הכנס, העדיפו לבחור מתנה אשר תהיה פונקציונלית ואשר באי הכנס יוכלו להשתמש בה בכל יום. בקבוקים לשימוש חוזר או ספלי קפה מיוחדים, מהווים אופציות שבהחלט כדאי לשקול. יחד עם זאת, עם מעט יצירתיות ומחשבה על העולם של באי הכנס, תוכלו לחשוב על מתנות שמתאימות גם לתחום עיסוקם.

חשבו על תחום העיסוק של האורחים

במידה ואתם מארחים כנס מקצועי, נסו לשלב מתנות אשר מתאימות לעולם התוכן שלהם. קנו מתנות לכנסים אשר יוסיפו ערך מקצועי לתחום העיסוק של האורחים ואשר כולם ישאלו אותם מאיפה הם קיבלו אותן. רק לצורך ההמחשה, אם אתם עוסקים מארחים כנס של סופרים, אתם יכולים להעניק קורא ספרים דיגיטלי (בסגנון קינדל) או עט סופרים מיוחד אשר ישמש אותם להקדשות וחתימות.

שקלו לבחור במתנות קונספטואליות

אורחים כנס עם קונספט ספציפי? שקלו לבחור במתנות עם קונספט ספציפי! רק לשם ההמחשה, במידה ואתם עורכים כנס אשר מוקדש כולו למעט הסביבה אתם יכולים לבחור במתנות אשר לא יהיו פיזיות דווקא אלא מתאימות לרעיון שמאחורי הכנס. כלומר שכל מוזמן יזכה בנטיעות עצים על שמו או בתרומה לארגון סביבתי, ובלבד שהדבר יתאים לרוח הכנס.

נסו לצאת מהקופסא

זכרו שהמוזמנים שלכם נמצאים במגוון של כנסים בכל רחבי העולם ומקבלים באופן קבוע מגוון של מתנות ולכן אתם חייבים להיות מיוחדים. ייתכן ואלו יהיו מתנות מצחיקות (כמו טי שרטים עם כיתוב מצחיק), מפתיעות או מעוררות סקרנות אך העיקר שהן יהיו מיוחדות. בסופו של דבר, כולנו זוכרים את הדברים המיוחדים והם נצרבים לנו בתודעה.

נצלו את ההיכרות שלכם עם קהל היעד

היתרון הכי גדול שלכם כמארגני כנסים הוא שאתם יודעים בדיוק מי עומד להופיע: מה העיסוק שלו, מה הגיל הממוצע ומה סגנון החיים אשר מאפיין אותו. לכן, נצלו את הידע היקר הזה בכדי לבחור מתנות אשר יתאימו למוזמנים שלכם. לעיתים מתנות אשר נראות לאחרים פשוטות עשויות לעורר עניין גדול בחתך אוכלוסייה ספציפי ולהיפך.

ואל תשכחו לבחור את המקום הנכון

אין ספק שהאימפקט שהמתנות יוצרות הוא אדיר אך לא פחות חשוב הוא לבחור אולם לכנסים שמתאים לאירוע. העדיפו כזה אשר ממוקם ליד דרכי גישה מרכזיים ואשר האורחים לבלות שעות בדרכים. כמו כן, בדקו את הגודל שלו והעדיפו אולם אירועים אשר משלב בין מראה ייחודי ומרשים לבין מקצועיות ללא פשרות. כך תוכלו לוודא שהאורחים שלכם יהיו מרוצים במהלך הכנס וגם (עם המתנות) בסופו.

לסיכום, בחירה מתנות איכותיות לכנסים היא מומחיות אשר תמיד ניתן לשכלל והיכרות עם קהל היעד שלכם יעניק לכם את הכלים המתאימים לשם כך. אנו מקווים שתיישמו כמה מהטיפים שבכתבה ובטוחים שהמתנות בכנס הבא שלכם יפתיעו את האורחים. בהצלחה!

מתנות לאורחי כנסים

רגעים של השראה

פתיחת שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך נוכל לעזור?
Call Now Button דילוג לתוכן