7 רעיונות מושלמים לעיצוב שולחן לאירוע חתונה

בשעה טובה ומוצלחת אתם מתכננים את שולחנות החתונה שלכם ורוצים להעניק לאורחים שלכם חוויה של פעם בחיים! אז איך עושים זאת נכון? אספנו כמה מומחים בכדי שיעניקו לנו 7 טיפים שכל זוג חייב להכיר. מוכנות? מוכנים? קבלו רעיונות (לא פחות ממושלמים) לעיצוב שולחן לחתונה.

1. צרו שולחן אישי במיוחד עם סכום בחריטה ייחודית

כולנו יודעים עד כמה סכינים ומזלגות קובעים את טון אנד סטייל של השולחן ובלא מעט מקומות ניתן לראות את ההשקעה והמעבר לסוגים שונים של נחושת. אבל על סכום עם ראשי התיבות שלכם כבר חשבתם? מדובר בקונספט שמגיע אלינו מחתונות יוקרה מעבר לים ושלגמרי אפשר להתאים לסגנון של החתונה שלכם.

2. העניקו לוק עונתי לכל שולחן עם בחירה נכונה של פרחים

היפרדו מסידורי הפרחים המוכרים ובחרו בפרחים עונתיים שיוצבו לצד הצלחות ויפתיעו את הסועדים. היתרון של כך הוא ברור: אתם מאפשרים לאורחים שלכם ליהנות מטאצ’ אישי ויצירתי של פרחים שפורחים רק בעונה שבה אתם מתחתנים והם פשוט מושלמים לחתונה שמתרחשת תחת כיפת השמים. סופר רומנטי, סופר אישי ונמצא אצל בשלוף אצל מקצוענים שעובדים כמעט בכל גן אירועים בשרון.

3. הוסיפו סטייל קונספטואלי עם צלחות קורינג

לא לחינם זוגות רבים בשנים האחרונות מעדיפים צלחות קורנינג באירוע הגדול שלהם. מדובר בצלחות איכותיות עם נוכחות מרשימה שהופכים את השולחן למזמין ורשמי בו זמנית. הן ידועות בעוצמה שלהן ובסגנון המרשים ולכן בהחלט שווה לבדוק אם גן האירועים או החברה שמספקת את הקייטרינג אם ניתן להציבן גם בחתונה שלכם.

4. השתמשו בתאורה האישית של כל שולחן בכדי ליצור חוויה

תאורה אישית לכל שולחן הוא לא קונספט חדש אולם נרות ענקיים שמאפשרים לייצר חוויה רומנטית פרסונלית לכל שולחן הן בהחלט טרנד שכדאי לאמץ. הטרנד אשר נמצא בשימוש של כמעט כל גן אירועים בשרון ובמרכז בשנים האחרונות, מספק מעטפת אינטימית לדקורציה של כל שולחן ושולחן. כדאי שהאורחים ירגישו מעט ממה שאתם מרגישים ברגעים אלו.

5. פונקציונליות OUT – דקורציה IN

מפות השולחן עברו מהפכה של ממש בשנים האחרונות מכאלו שהמטרה שלהם היא להיות מוכתמות כמה שפחות למפות שמבריקות שגונבות את ההצגה. כיום ניתן לשכור או לרכוש מגוון של מפות שולחן בצבעים אשר מתכתבים עם הקונספט של האירוע והעיצוב הכללי ולייצר הלימה בין הנירות והפרחים שהזכרנו ממש קודם – בכדי ליצור טוטל לוק מושלם.

6. אל תשכחו את הפרסונליזציה של השולחן

מתנות לבאי החתונה הם לגמרי עניין שבשגרה אבל האם חשבתם על מתנות אישיות לכל אורח או לכל שולחן? נסו להשאיר משהו קטן לכל שולחן אם השם של האורח ותבינו על מה מדובר. העניין הוא ליצור חוויה אישית אצל האורחים שלכם עם מתנות מותאמות לשולחן, כלומר אם יש שולחן של רווקים אז לשחק על הקונספט של משחק היכרויות וכדו’

7. שקלו לעשות קונספט שונה לכל שולחן

נכון שהשאיפה שלנו היא ליצור הרמוניה אבל גם ברמת העיצוב אפשר להשתולל טיפה (במיוחד עם מדובר באירועים ענקיים עם מאות מוזמנים). לכן, שקלו לבצע תמה שונה לכל שולחן ולהחיל עליו את הקונספט העיצובי שאתם חושבים שיעשה את העבודה. הבונוס: האורחים היו מופתעים ברמה.

שולחן מעוצב רומנטי