מקומות מיוחדים לחתונה

תוכן עניינים

מקומות מיוחדים לחתונהרוצים שהחתונה שלכם תהיה חתונה יוצאת דופן ובלתי נשכחת, אותה לא ישכחו האורחים במשך שנים? ישנן פעולות רבות שתוכלו לעשות כדי להשיג את המטרה הזאת, חלקן בתקציבים אפסיים וחלקן תדרושנה מכם להכניס את היד עמוק לכיס. אחד הפרמטרים החשובים שיכול לכשעצמו להפוך את החתונה למיוחדת ויוצאת דופן הוא המקום בו אתם עורכים את החתונה וישנם מקומות מיוחדים לחתונה, שיכולים בהחלט להשיג לכם את התוצאה המבוקשת. אז מה הם אותם מקומות שנחשבים לכל כך מיוחדים? מה עושה אותם מיוחדים? ממה צריך להיזהר? על כך תוכלו לקרוא ממש כאן בשורות הבאות.

 

מקומות מיוחדים לחתונה – מהם?

הביטוי מקום מיוחד הוא ביטוי סובייקטיבי לחלוטין, כשישנם מקומות שייראו מאוד מיוחדים עבור אנשים מסוימים בעוד אנשים אחרים יראו בהם מקומות רגילים לחלוטין. כך למשל, אולמות אירועים מפוארים. ישנם אולמות אירועים שמעוצבים בפאר רב, בעלי חלל פנים ענק והמון טכנולוגיה ומולטימדיה. אולמות אלה בהחלט נחשבים למקומות אטרקטיביים עבור רבים, אבל ייתכן מאוד שעבורכם כלל לא מדובר במקום מיוחד, שכן אתם מלכתחילה מחפשים לצאת מהקופסא של גן אירועים בשרון או אולם אירועים ולא משנה עד כמה מפוארים הם. אלטרנטיבה מיוחדת נוספת שאפשר לכלול בקטגוריה של מקומות מיוחדים לחתונה היא האלטרנטיבה של אירוע פתוח בטבע, תחת כיפת השמים, בלב יער עבות. למעשה, זוהי אחת האלטרנטיבות היותר שכיחות בקטגוריה זו בשנים האחרונות. אופציות נוספות כוללות את האפשרות לערוך את החתונה על חוף הים, בשמורת טבע או אתר ארכיאולוגי/ קדוש, במסעדת יוקרה בפורמט של אירוע קטן או בלב מדבר.

 

מיוחדים מיוחדים, אבל צריך להיזהר

ככלל, הרעיון של מקומות מיוחדים לחתונה הוא הרעיון של יציאה מן הקופסא – עריכת האירוע שלא במקומות הרגילים, יהיו מפוארים ככל שיהיו ובכלל זה אולמות אירועים וגני אירועים. אלא שכאשר אנו יוצאים מהמרחב הבטוח של אולמות וגני האירועים, עלינו לקחת בחשבון שלא יעמדו בפנינו התשתיות הדרושות לעריכת אירוע. דברים אלה נכונים במיוחד כאשר אנו מבקשים לערוך את האירוע בשטח פתוח לחלוטין שאינו מוקצה לטובת עריכת אירועים ובכלל זה רצועת חוף או יער פתוח. במקרים אלה יהיה עלינו לדאוג לתשתית חשמל, תאורה, מים, שירותים, דרכי גישה וכדומה ולרוב הדברים עדיין לא יעניקו לאורחים שלנו את רמת הנוחות לה הם רגילים מאולמות וגני אירועים מסודרים.

מן הצד השני, ישנם מקומות שכבר עברו מעין התאמה לעריכת אירועים כמו למשל חופי ים המוחזקים בבעלות פרטית ומציעים תשתית מסודרת עם מבנה לוגיסטי צמוד וכל השירותים ההיקפיים הנדרשים ואותו כנ"ל ביערות פראיים ואפילו בלב המדבר. אפשר בהחלט לבחור באופציה הזאת מבלי לקחת על עצמכם את המשימה להצמיח את השממה לטובת האירוע שלכם ועדיין ליהנות מההילה של אירוע מיוחד במקום מיוחד.

מקומות מיוחדים לחתונה בשרון

מיוחד זה מספיק – לא צריך ממש ממש מיוחד

בדרך כלל, אנשים המחפשים מקומות מיוחדים לחתונה, מבקשים להמציא בעצמם את הגלגל ובאמת לעשות משהו שאף אחד אחר לא עשה קודם לכן. זוהי כמובן שאיפה לגיטימית ואם זה מה שמנחה אתכם, אתם בהחלט צריכים להישאר נאמנים לכך. יחד עם זאת, אם הנטייה שלכם לערוך את האירוע במקום מיוחד נובעת מהרצון באירוע מיוחד, לא סטנדרטי, אבל גם לא כזה ששובר את כל המוסכמות, ישנם לא מעט אולמות אירועים וגני אירועים שיודעים להציע לכם את הפתרון הטוב ביותר. כך למשל, כפי שאמרנו קודם לכן, אולם אירועים מפואר או אולם אירועים המעוצב עם ערכת נושא כמו עיצוב כפרי של פאב אירי, עיצוב מבוסס מים זורמים או כל אפקט אחר שיוצר ייחודיות ביחס לכל אולם אחר. ישנם גם אולמות וגני אירועים הממוקמים בלב הטבע, בלב יער עבות או ממש על חוף הים ומציעים לכם את השילוב של מקום מיוחד במיקום מיוחד עם כל האווירה שאותה אתם רוצים להשליט באירוע שלכם.

במקרים אלה מדובר במקומות מסודרים, שיודעים להציע לכם את כל התשתיות והלוגיסטיקה הנדרשת לכם לטובת עריכת אירוע מנצח וגם אם לא ממש המצאתם את הגלגל, בהחלט תוכלו להתפאר באירוע מיוחד, יוצא דופן ובלתי נשכח, אותו יזכרו האורחים שלכם לאורך שנים רבות.

 

לא רק המקום – בעיקר האירוע

לבסוף, חשוב לציין שהחיפוש אחר מקומות מיוחדים לחתונה נובע לא מהרצון במקום מיוחד אלא באירוע מיוחד ובהיבט הזה חשוב לומר שישנן דרכים רבות להפוך אירוע לאירוע מיוחד, גם אם המקום עצמו הוא לא בהכרח מיוחד במיוחד. כך למשל, עריכת אירוע קטן ואינטימי יכולה להיות הבחירה הטובה ביותר עבורכם אם אתם רוצים לבסס את הייחודיות של האירוע על קרבה בין האורחים, תשומת לב מרבית לכל אורח ומצד כל אורח כלפיכם, אינטימיות וחמימות שמלווה את האירוע וכן הלאה. אפילו מוסיקה טובה שמתחברת בצורה מושלמת אל קהל היעד המגיע לאירוע יכולה להפוך את האירוע שלכם לבלתי נשכח מעצם הזיכרון של האורחים כי באירוע שלכם הם לא ישבו אפילו דקה אחת כדי לאכול וכל הזמן רקדו ושמחו על רחבת האירועים.

בשורה התחתונה, מה שחשוב לכם הוא שהאירוע שלכם יהיה מיוחד ואירוע מיוחד אפשר לבנות מכמה וכמה גורמים שונים, שהמקום בו הוא נערך הוא רק אחד מהם. מקומות מיוחדים לחתונה אמנם יכולים בהחלט לעשות את העבודה ועדיין, אירוע שנערך במקום מאוד מיוחד, אבל מתנהל בצורה רשלנית ומשעממת, עדיין ייזכר ככזה ולא משנה עד כמה מיוחד המקום עצמו. למעשה, ייחודיות המקום תיזכר לרעה ולא תעמוד בהבטחה הגדולה שהייתה יכולה לספק לו הייתה נתמכת גם על ידי ניהול והפקה נכונים של האירוע. על כן, חשוב לשים לב לכל הפרטים ולוודא שמה שמיוחד אצלכם הוא האירוע עצמו ולא רק המקום בו הוא נערך.

לתיאום פגישת היכרות:
חתן וכלה עם טבעת נישואין- ארטיסטה
המדריך המלא לבחירת טבעת נישואין

הגעתם לרגע המחדש בחייכם, אתם לקראת חתונה ועכשיו אתם צריכים לבחור את טבעת הנישואין שתלווה אתכם שנים רבות קדימה. טבעת נישואין משמשת בהרבה דתות סמל

חופה מעוצבת - ארטיסטה
טיפים לעיצוב חופה לבד

החופה היא הלב של כל חתונה, זו למעשה המהות של הטקס והתפאורה המושלמת לטקס. למרות שלכאורה זו בסך הכל יריעה הפרוסה על גבי ארבעה עמודים,

חתונה בשישי בצהריים מחיר
חתונה בשישי בצהריים מחיר

חתונה בשישי בצהריים מחיר בתחילה, לפני כשני עשורים, כשהתחיל הטרנד של לערוך חתונה ביום שישי בשעות הצהריים, הייתה מעין תחושה שזה הולך להפוך לסטנדרט בעולם

Call Now Button
Open chat