חתונות בשרון

תוכן עניינים

חתונות בשרוןאזור השרון הוא אחד האזורים הצפופים ביותר באולמות וגני אירועים ולא בכדי. בכל שנה נערכות אלפי חתונות בשרון, חלקן כאירועי טבע תחת כיפת השמים, חלקן בגני אירועים מסודרים, חלקן ב- אולמות אירועים וחלקן במתחמים משולבים גן ואולם. מה הופך את אזור השרון לכל כך אטרקטיבי בעיני רבים? האם כל המקומות לאירועים באזור השרון ממוקמים באזורי טבע כפריים ולעיתים שכוחי אל, או שאפשר למצוא גם מתחמי אירועים בלב ערי השרון? באילו מקרים אתם רוצים לשקול לערוך את החתונה שלכם באזור השרון ומדוע בכל מקרה, אתם רוצים לבחון את האפשרות הזאת בין כלל האפשרויות העומדות על הפרק? כל התשובות לכל השאלות, ממש כאן בשורות הבאות.

 

מה הופך את אזור השרון לכל כך אטרקטיבי לאירועים?

כאמור, חתונות בשרון, לא רק שהן משקפות תופעה מקומית, אלא תופעה ארצית לאומית ממש. השאלה היא מה הופך את השרון לאזור כל כך אטרקטיבי לעריכת אירועים והתשובה נחלקת לשניים: פעם אחת המיקום – אזור השרון הוא המרכז האמיתי של ישראל. הוא ממוקם בדיוק במרחק ראוי מאזור חיפה והגליל מחד ומאזור ירושלים והשפלה מאידך. מתחתנים רבים המתחבטים במיקום המתאים ביותר לעריכת האירוע, בעיקר במקרים בהם אורחים צפויים להגיע מכל רחבי הארץ, מגלים את אזור השרון כמיקום הטוב ביותר שאולי לא קרוב לרבים, אבל גם לא רחוק מרבים. פעם שניה מזג האוויר – אזור המרכז הוא אזור מאוד אטרקטיבי לעריכת חתונות ורבות מהחתונות בישראל נערכות באזור זה, גם עבור מתחתנים שאינם מתגוררים באזור המרכז. יחד עם זאת, אזור המרכז גם "סובל" מתנאים אקלימיים לא ממש תומכים, לבטח כאשר רוצים לערוך את האירוע ב- גן אירועים בשרון ולבטח במהלך חודשי הקיץ החמים, שהם גם החודשים הקלאסיים לעריכת אירוע. אזור השרון הוא אזור קריר יותר, לח מעט פחות וכזה שנהנה מריאות ירוקות, שמצננות את הקרקע ומאפשרות לשמור על טמפרטורה סבירה בשעות הערב. מיקום ומזג אוויר הם ללא ספק שני היתרונות החשובים ביותר שיודע אזור השרון להציע בעולם האירועים ואלו הן גם שתי הסיבות המרכזיות שבגינן בוחרים רבים לערוך חתונות בשרון.

לצד זאת, אזור השרון מציע גם אופי מאוד מסוים של מיקום ויכול להיות המיקום המתאים ביותר לאירועים בעלי אופי ספציפי, במיוחד כפרי וירוק. רבות מהחתונות הנערכות באזור השרון הן חתונות טבע והן חתונות מיוחדות, הנערכות תחת כיפת השמים, לעיתים ללא תשתיות קבועות ועל בסיס מתחם שנבנה במיוחד עבור האירוע. גם אירועים המתקיימים במקומות מסודרים באזור השרון, נהנים בדרך כלל מהירוק שמקיף מכל עבר, במיוחד בגני אירועים באזור השרון, שנחשים לגנים הטובים ביותר בישראל.

 

האם האזור מתאים רק למסיבות בעלות אופי כפרי?

התשובה היא לחלוטין לא. על אף שאזור השרון יודע להציע שפע של מתחמי אירועים במרחבים כפריים, בין עצים ירוקים וקרוב לריח החזק של הטבע, ישנם גם לא מעט אולמות וגני אירועים בשרון, שממוקמים בלב ערי השרון ובכלל זה בכפר סבא וברעננה. במיוחד באזורי התעשייה של ערי השרון, אך לא רק, ניתן למצוא לא מעט אולמות אירועים בשרון לחתונה וגני אירועים, שמציעים לכם מרחב מסודר, עם חניה מסודרת וגישה נוחה דרך עורכי תחבורה ראשיים ממש בלב השרון. אופציות אלה מאפשרות לכם ליהנות מהמיקום המרכזי של אזור השרון, ממזג האוויר העדיף באזור זה על פני יתר אזורי המרכז ובמקביל, גם לערוך את האירוע באווירה אורבנית ובאזור נגיש ונוח, כמו שאתם מעדיפים.

חתונה בשרון

מתי כדאי לשקול את האפשרות של עריכת חתונה באזור השרון?

ובכן, חתונות בשרון יכולות להתאים במיוחד במקרים בהם צפויים האורחים להגיע מכל רחבי הארץ, מבלי שיש מאזן שיוצר עדיפות לאזור הצפון או הדרום. כך למשל, אם אתם מתגוררים בחיפה ומרבית בני המשפחה והאורחים מגיעים מאזור זה, ייתכן שתרצו למצוא אולם או גן אירועים באזור חיפה. אותו כנ"ל אם אתם מתגוררים בבאר שבע, בירושלים או באזור השפלה. מן הצד השני, לא משנה היכן אתם גרים, אם האורחים שלכם מגיעים מכל רחבי הארץ והפיזור שלהם בארץ הוא שווה פחות או יותר, אתם בהחלט רוצים למצוא מיקום שיהיה נוח לכולם ואין כמו אזור השרון בתפקיד הזה. יחד עם זאת, האופציה של חתונות בשרון מתאימה לא רק משיקולי מיקום, אלא גם משיקולי אווירה כפי שאמרנו קודם לכן. א' חשוב לזכור שמדובר באזור עם מזג אוויר נוח יחסית, לבטח ביחס למישור החוף. ב' חשוב לזכור שמדובר באזור ירוק מאוד בעל אווירה כפרית, שיכול להתאים לכל מי שמעוניין לערוך את האירוע שלו באווירה כזאת.

דברים אלה נכונים בעיקר אם אתם מתכוונים לערוך את האירוע שלכם תחת כיפת השמים או אפילו בגן אירועים, אבל יכולים להיות רלוונטיים גם למי שרוצה לערוך את החתונה שלו באולם אירועים, או אולי באולם משולב גן אירועים. למעשה, מרבית המתחתנים העורכים את חתונות בשרון, כלל אינם גרים באזור זה ולעיתים מגיעים מאזור מרוחק בדרום או בצפון הארץ. מה שמושך אותם הוא המיקום המרכזי, מזג האוויר הנוח יחסית והאווירה הכפרית האותנטית שממלאת את האזור כולו.

בשורה התחתונה, ישנם המון אזורים שיכולים להתאים לעריכת אירוע בכל רחבי הארץ ועם פתרונות מיזוג אוויר, גם למרחבי חוץ, אין שום סיבה להעתיק את מקום האירוע שלכם לשרון רק בגלל מזג האוויר. יחד עם זאת, בכפוף לסט השיקולים שהבאנו פה בשורות לעיל, אתם בהחלט רוצים לפחות לבחון את האופציה של עריכת החתונה שלכם באזור השרון, במיוחד אם אתם מתחברים לאווירה הכפרית האותנטית של האזור ובמיוחד אם האורחים שלכם מגיעים מכל קצוות הארץ עם פיזור פחות או יותר שווה בין כלל האזורים.

לתיאום פגישת היכרות:
חתן וכלה עם טבעת נישואין- ארטיסטה
המדריך המלא לבחירת טבעת נישואין

הגעתם לרגע המחדש בחייכם, אתם לקראת חתונה ועכשיו אתם צריכים לבחור את טבעת הנישואין שתלווה אתכם שנים רבות קדימה. טבעת נישואין משמשת בהרבה דתות סמל

חופה מעוצבת - ארטיסטה
טיפים לעיצוב חופה לבד

החופה היא הלב של כל חתונה, זו למעשה המהות של הטקס והתפאורה המושלמת לטקס. למרות שלכאורה זו בסך הכל יריעה הפרוסה על גבי ארבעה עמודים,

חתונה בשישי בצהריים מחיר
חתונה בשישי בצהריים מחיר

חתונה בשישי בצהריים מחיר בתחילה, לפני כשני עשורים, כשהתחיל הטרנד של לערוך חתונה ביום שישי בשעות הצהריים, הייתה מעין תחושה שזה הולך להפוך לסטנדרט בעולם

Call Now Button
Open chat