גן אירועים בחדרה
צרו קשר

תתכוננו להתאהב. בפעם השניה

לתיאום פגישה ופרטים נוספים
  [leadercf7 campid="9337"]

  חתונת קונספט

  לא כל הזוגות נוצרו שווים, ולכן ישנם זוגות שרוצים להביא את האישיות המיוחדת שלהם לכדי ביטוי ביום החתונה שלהם, או לחשוב על קונספט מיוחד שיהפוך את יום החתונה ליוצא דופן ובלתי נשכח. כיוון שאנו מאמינים שביום החתונה אתם אלו שצריכים להיות במרכז, אנו זורמים עם כל קונספט לחתונה שיש לכם ונשמח לעזור לכם לתכנן חתונת קונספט ייחודית שלא נראתה כמותה אצלנו בארטיסטה.

  חתונת קונספט בארטיסטה

  הקונספט לחתונה מגדיר את כל היבטי התכנון והעיצוב ומשפיע על האווירה ועל התחושה. כאשר הקונספט מוצלח הוא יכול באמת להפוך את יום החתונה לבלתי נשכח. כמובן שהרעיון הגדול הוא הנרטיב וכדי להוציא אותו לפועל יש לעבור על כל פרט ופרט ולחשוב בצורה יצירתית, תוך שמירה על איפוק ותחכום.

  הקונספט הוא למעשה סוג של תפיסה עיצובית והוא יכול לבוא לידי ביטוי בכל מיני דרכים, אם על ידי פלטת הצבעים שתבחרו, אם על ידי האביזרים, הלבוש ואם על ידי כל הפרטים הקטנים שיתחברו לתמונה גדולה יותר. אנו בארטיסטה נשמח לחדד כל קונספט שעולה לכם ולעזור לכם ליישם אותו בכל אחד מהיבטי תכנון החתונה שלכם.

  תתכוננו להתאהב. בפעם השניה

  לתיאום פגישה ופרטים נוספים
   [leadercf7 campid="9337"]

   נושאים לחתונת קונספט

   חתונת קונספט יכולה לבוא לידי ביטוי בהמון דרכים, אולם בפועל, מדובר בהתחייבות לנושא מרכזי שיבוא לידי ביטוי לכל אורך שלבי התכנון מעיצוב ההזמנות, דרך התפריט ועד סידור השולחנות. הנושא עצמו יכול להגיע מעולמות תוכן מגוונים כמו למשל צבע שאתם אוהבים, מוטיב מיוחד שמושך אתכם, סגנון מועדף עליכם, תקופה בזמן שקוסמת לכם, סיפור האהבה המיוחד שלכם ובאמת שהשמיים הם הגבול.

   אנו נשמח לעזור לכם לדייק את הקונספט שלכם, ולעזור לכם לחשוב כיצד להביא אותו לידי ביטוי בדרך מעודנת, מעוררת השראה ויצירתית.

   מהו קונספט חתונה ללא ריקודים?

   לאורך השנים נתקלנו בסוגים שונים של אירועים, אחד מהם הוא חתונה ללא ריקודים. קונספט חתונה ללא ריקודים יכול לנבוע מכל מיני סיבות, החל בהעדפה של בני הזוג ועד אירוע משפחתי מצער שקדם לחתונה.

   לכאן או לכאן, כל חתונה יכולה להפוך לסיפור הצלחה באמצעות הקדשת מחשבה, ולכן אם זהו הקונספט שבו תבחרו עבור החתונה שלכם, אנו נעמיד לרשותכם את כל התנאים כדי שיום החתונה יתעלה על כל הציפיות שלכם. הצוות המקצועי שלנו זמין עבורכם ויעזור לחבר בין כל האלמנטים שיהפכו את יום החתונה שלכם לאישי, בלתי נשכח וייחודי עבורכם.

   נרכיב לכם תפריט מותאם אישית ממטבח השף שלנו

   המנות שלנו מוגשות בקונספט מטבח שף, מה שמשאיר לכם המון גמישות בהרכבת התפריט. אצלנו אתם יכולים לבחור מנות שיקלעו לטעמכם האישי ולבנות לעצמכם תפריט מושלם שיתכתב עם כל קונספט וידהים את האורחים.

   אנו מזמינים אתכם להתאהב בקונספט המיוחד של ארטיסטה, אחד מאולמות האירועים היפים ביותר שיש לאזור השרון להציע. לפגישת היכרות, צרו אתנו קשר או השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם.

   Call Now Button