חתונה בשישי בצהריים מחיר

תוכן עניינים

חתונה בשישי בצהריים מחיר

בתחילה, לפני כשני עשורים, כשהתחיל הטרנד של לערוך חתונה ביום שישי בשעות הצהריים, הייתה מעין תחושה שזה הולך להפוך לסטנדרט בעולם האירועים. שנים לאחר מכן התברר שמדובר בטרנד נישתי למדי, שיכול להיות נהדר עבור אוכלוסיות רבות בישראל מחד, אך מאידך פחות מסביר עבור אוכלוסיות אחרות. את הדברים האלה אנחנו אומרים כי בבחירה לערוך חתונה בשישי בצהריים מחיר הוא לא הפרמטר היחיד שאתם צריכים לבחון, אלא גם ובעיקר את מידת ההתאמה של האופציה הזאת לקהל האורחים שלכם.

חתונה בשישי בצהריים מחיר

אילוצים שחשוב לקחת בחשבון לפני כניסת השבת

במדינות מערביות רבות, הטרנד של חתונה בשעות הצהריים של סוף השבוע הוא כבר מזמן לא טרנד אלא סטנדרט מקובל ושכיח. בישראל זה הצליח פחות והסיבה לכך היא מאוד ברורה – כניסת השבת. השבת היא יום קדוש, שההכנות אליו והשמירה עליו, ברמה כזאת או אחרת, מאפיינת אוכלוסיות נרחבות בישראל, מה שיוצר הגבלה משמעותית על האפשרות לערוך אירועים לפני כניסת השבת. הדברים מקבלים משנה תוקף בעיקר בעונת החורף ובקצוות של עונות המעבר, אז נכנסת השבת בשעה מוקדמת למדי. אבל עוד מעבר לשעת כניסת השבת, אנשים מעדיפים להעביר את יום שישי בביתם להכנת השבת, בישולים, ניקיונות וכדומה ואירוע ביום שישי בצהריים יכול קצת להכביד עליהם ופחות לשמח אותם.

 

ובכל זאת, זה לא נכון לגבי כולם

אחרי שאמרנו את כל זה, ישנן אוכלוסיות שבהן משתנה נקודת המבט על האופציה של עריכת אירוע ביום שישי בשעות הצהריים לזווית אחרת לגמרי. באוכלוסיות אלה בוחנים את האופציה הזאת ביחס לאופציה המקובלת של עריכת האירוע דווקא בימי החול של השבוע בשעות הערב, ימים בהם נהוג לעבוד עד שעות מאוחרות ולטפל בילדים, להשכיב אותם לישון ולהתכונן ליום העבודה הבא. עבור אוכלוסיות אלה דווקא האופציה של אירוע במהלך השבוע היא האופציה הלחוצה והפחות מועדפת ודווקא אירוע ביום שישי בצהריים יכול להיות מאוד אטרקטיבי עבורם. על כן, כאשר אתם בוחנים את האופציה לערוך חתונות בשישי בצהריים הוא לא הפרמטר היחיד שאתם רוצים לבדוק, אלא בראש ובראשונה עליכם לבחון את מידת ההתאמה של האופציה הזאת לקהל האורחים שצפוי להגיע לאירוע.

חתונות שישי צהריים מה המחיר

ועכשיו אפשר לדבר גם על המחיר

ככלל, מרבית העלויות לא אמורות להיות מושפעות מכך שהאירוע נערך ביום שישי בצהריים לעומת אם היה נערך במהלך ימי השבוע בשעות הערב, אבל הן דווקא כן מושפעות מכך והן מושפעות בשני כיוונים שונים. בהיבט של מקום האירוע, ייתכן שדווקא תוכלו להשיג את המקום המועדף עליכם במחיר אטרקטיבי יותר מאשר המחיר הנדרש עבור עריכת האירוע בימות השבוע בשעות הערב. הסיבה לכך היא שגני אירועים ואולמות אירועים רבים עומדים ריקים וללא כל פעילות בשישי בצהריים ורבים מהם ישמחו לקבל גם סכום צנוע יותר בכדי לנצל את המקום גם בשישי בצהריים.

מול נותני שירות לאירועים הדברים יכולים להיות מעט שונים. גם נותני שירותים רבים כפופים לאילוצים השונים שמחיל עלינו יום שישי לקראת כניסת שבת ורבים מהם מעדיפים ליהנות מהיום הזה כיום חופש. עבורם, יום שישי הוא יום חופשי ואם הם בכל זאת נדרשים לעבוד, הם ידרשו על כך מחיר גבוה יותר, מה שאומר שהיצע נותני השירותים העומד בפניכם הוא מצומצם יותר ולכן המחירים צפויים להיות מעט גבוהים יותר. בסופו של דבר הדברים יכולים להתקזז, אבל כמו בכל אירוע אחר, גם במקרה של חתונה בשישי בצהריים מחיר הוא פרמטר שנקבע עבור האירוע הספציפי ויש לבחון אותו באופן ספציפי.

לתיאום פגישת היכרות:
חתן וכלה עם טבעת נישואין- ארטיסטה
המדריך המלא לבחירת טבעת נישואין

הגעתם לרגע המחדש בחייכם, אתם לקראת חתונה ועכשיו אתם צריכים לבחור את טבעת הנישואין שתלווה אתכם שנים רבות קדימה. טבעת נישואין משמשת בהרבה דתות סמל

חופה מעוצבת - ארטיסטה
טיפים לעיצוב חופה לבד

החופה היא הלב של כל חתונה, זו למעשה המהות של הטקס והתפאורה המושלמת לטקס. למרות שלכאורה זו בסך הכל יריעה הפרוסה על גבי ארבעה עמודים,

חתונה בשישי בצהריים מחיר
חתונה בשישי בצהריים מחיר

חתונה בשישי בצהריים מחיר בתחילה, לפני כשני עשורים, כשהתחיל הטרנד של לערוך חתונה ביום שישי בשעות הצהריים, הייתה מעין תחושה שזה הולך להפוך לסטנדרט בעולם

Call Now Button
Open chat