גן אירועים לחתונות

תוכן עניינים

מה צריך לשאול לפני שמחליטים על גן אירועים לחתונות?

לפני שאתם סוגרים תאריך לאירוע שלכם, חשוב לשאול את השאלות הנכונות כדי להיות רגועים ולדעת שביום האירוע שלכם הכול יעבור בצורה חלקה. אז מה הכי חשוב לשאול? הנה הטיפים שלנו.

כל זוג שעומד להתחתן מכיר את זה: יושבים יחד, פותחים אינדקסים של גני אירועים, מצמצמים את הבחירה לפי מיקום מועדף ואז מתחילים לעבור על האתרים. העניין הוא שככל שמסתכלים על יותר מקומות, ככה המבחר נהיה מבלבל יותר. כי כולם יפים, לכולם יש אחלה לוקיישן ותפריט שווה. אז איך בוחרים גן אירועים לחתונות? או, טוב ששאלתם. הנה 5 שאלות שחשוב שתשאלו לפני שתסגרו על מקום מסוים.

גן אירועים לחתונות

כמה אורחים?

נהוג בכל מקום שמכבד את עצמו לציין כמות מינימלית ומקסימלית של אורחים שהמקום מסוגל לארח. לרוב המקומות יש מגבלה על כמות המוזמנים המקסימלית, ואם יש לכם יותר מדי אורחים – לא תוכלו לקיים במקום את החתונה. כמו כן גנים ואולמות אירועים חייבים להיות רווחיים, ולכן הם מציינים כמות מינימום של אורחים. בדקו אם המספרים מסתדרים עם כמות האורחים שתכננתם להזמין.

איזה שירותים כלולים?

במקומות מסוימים מספקים כל מיני נותני שירות על מנת לספק מענה לכל דרישה שלכם: זה יכול להיות עיצוב, קייטרינג, בר אקטיבי, FOOD TRUCK ועוד. מקומות אחרים אינם מאפשרים לכם להביא אליהם ספקים חיצוניים. ודאו בדיוק מה כלול במחיר של האולם, ואיזה שירותים חיצוניים תצטרכו להזמין.

האם יש רישיון עסק?

לצערנו אנחנו נחשפים מדי פעם בחדשות לזוגות ששילמו ממיטב כספם על אירוע מסוים והמקום נסגר מאחר ולא היה לו רישיון עסק. אותם זוגות מצאו את עצמם בלי כסף ובלי מקום להתחתן בו. רישיון עסק ניתן לעסקים שעומדים בדרישות רשות הכיבוי וההצלה, משטרת ישראל ודרישות הבנייה של הרשות המקומית. דרישות אלה נועדו על מנת לשמור על בטיחותם של כל האנשים במקום. ודאו בכל גן אירועים שאתם בודקים אם יש לו רישיון עסק, ולו רק בשביל השקט הנפשי שלכם.

גן אירועים לחתונות בשרון

האם יש תעודת כשרות?

אם במשפחה שלכם מקפידים על כשרות ואם אתם מתכננים חתונה אורתודוקסית, חשוב לוודא שיש למקום תעודת כשרות ואם כן איזו. בדקו גם האם ניתן לקבל מנות כשרות למהדרין, במידת הצורך.

האם המקום נגיש?

במידה ויש לכם חברים או בני משפחה שמשתמשים באביזרי עזר לצורך הליכה או זקוקים לדרכים נגישות לצורך הובלת עגלות ילדים, חשוב לבחור גן אירועים שיהיה נגיש עבורם. זה יכול לשנות משמעותית את חוויית האורחים שזקוקים לשבילים נגישים. אל תשכחו לשאול גם על חניה צמודה לגן האירועים, בונוס שיעשה לכל המוזמנים שלכם את החיים יותר קלים.

הצוות של ארטיסטה ישמח לערוך לכם סיור בגן האירועים שלנו ולענות על כל שאלה שיש לכם. מוזמנים ליצור איתנו קשר בכל עת.

לתיאום פגישת היכרות:
חתן וכלה עם טבעת נישואין- ארטיסטה
המדריך המלא לבחירת טבעת נישואין

הגעתם לרגע המחדש בחייכם, אתם לקראת חתונה ועכשיו אתם צריכים לבחור את טבעת הנישואין שתלווה אתכם שנים רבות קדימה. טבעת נישואין משמשת בהרבה דתות סמל

חופה מעוצבת - ארטיסטה
טיפים לעיצוב חופה לבד

החופה היא הלב של כל חתונה, זו למעשה המהות של הטקס והתפאורה המושלמת לטקס. למרות שלכאורה זו בסך הכל יריעה הפרוסה על גבי ארבעה עמודים,

חתונה בשישי בצהריים מחיר
חתונה בשישי בצהריים מחיר

חתונה בשישי בצהריים מחיר בתחילה, לפני כשני עשורים, כשהתחיל הטרנד של לערוך חתונה ביום שישי בשעות הצהריים, הייתה מעין תחושה שזה הולך להפוך לסטנדרט בעולם

Call Now Button
Open chat