גן אירועים & אולם אירועים

תוכן עניינים

גן אירועים בשרון

אולם אירועים או גן אירועים? תקליטן או להקה? עם אטרקציות או בלי אטרקציות? צילום מסורתי או צילום מקצועי עם צוות צילום מלא? קייטרינג גורמה בהגשת בופה או מגשי אירוח והגשה אישית? אם אתם נמצאים כעת בתהליך של הפקת אירוע, שאלות אלו הן קצה קצהו של תהליך ההפקה אותו אתם עוברים וכל כולו עוד צריך להתנהל לאור מסגרת התקציב העומד לרשותכם, מה שמסבך עוד יותר את הדילמות העומדות בפניכם. אז אפשר לומר שלפני שאתם בוחרים גן אירועים בשרון או אולם אירועים ברחובות ולפני שאתם מחליטים על הקייטרינג, המוסיקה והצילום, כדאי שתעברו תהליך יסודי ומוקפד של בדיקת כל האפשרויות, אבל האמת היא שככל שתסבכו יותר את התהליך, כך יגבר הסיכוי לטעויות ולהחלטות שבסופו של דבר לא תהיו שלמים איתן.

 

תהליך הפקת אירוע הוא עניין מקצועי שיש לגשת אליו עם גישה מקצועית

הפקת אירוע הוא תהליך שכמעט כל אחד מאיתנו עובר לפחות פעם אחת לאורך חיינו. חתונה שלנו, הולדת בן או בת, בר או בת מצווה, בכל אחד מן המקרים הללו אנחנו רוצים לחגוג ולציין את האירוע ולשם כך עלינו להפיק אותו בסטנדרטים המתאימים לנו ולשביעות רצוננו אנו, שתלויה לא מעט בשביעות רצונם של האורחים. העניין הוא שתהליך זה מלווה בהמון דילמות, שאת רובן אנחנו כלל לא יודעים לפתור בעצמנו ללא הידע המקצועי הנדרש. במצב זה, אנו מוצאים פתרונות שנראים לנו טוב באופן אינטואיטיבי בלבד. לפעמים זה מצליח ולפעמים ממש לא. ככלל, בכל אירוע שאתם מפיקים, כדאי תמיד להיעזר בליווי של איש מקצוע ואם אתם לא מתחברים לגמרי לעניין, מומלץ לפחות לקבל ייעוץ מקצועי סביב הסוגיות המרכזיות שצורכות את מרבית התקציב או שלגביהן אתם מתקשים מאוד להגיע להחלטה.

 

גישה מקצועית, אבל גם מאוד אישית

אחרי שאמרנו את כל מה שאמרנו, אתם לא רוצים להיכנס לתהליך של הפקת אירוע או מציאת גן אירועים בשרון עם תחושה שאתם יוצאים למסע כומתה. תחושה כזאת תבטיח שלא משנה מהי ההחלטה שתקבלו, בסופו של דבר תהיו מאוכזבים ממנה. אז מעבר לשיקולים המקצועיים שעליכם לעשות, הדבר שאותו אתם רוצים לעשות עוד הרבה לפני כן הוא לשבת עם עצמכם ולהגדיר לעצמכם מה בדיוק אתם רוצים, מה אתם מחפשים, מה הם הקווים המנחים שעל פיהם אתם מעוניינים לבחור גן אירועים בשרון או חברת קייטרינג או צלם מקצועי. כמו כן, כדאי להגדיר גם את הקווים האדומים שאותם לא תרצו לחצות, לא במונחי תקציב ולא במונחים רלוונטיים אחרים. ככלל, תמיד כדאי לשבת עם בני משפחה, לדבר על הדברים, להציף רעיונות ולשמוע את הדעות של כולם. דיון פתוח על האופן בו כל אחד רואה את האירוע בעיני רוחו, יכול א' לתרום מאוד לחוויה הכוללת שתחוו גם אתם והאורחים שלכם באירוע, ב' להבטיח שאתם מקבלים את החלטות ההפקה הנכונות עבורכם וג' שלא תחרגו מהתקציב ועוד יותר חשוב מכך, ממי שאתם ומהאופי האותנטי ביותר לאירוע שהוא שייך לכם, אתם עצמכם.

דיון פתוח כזה בין בני המשפחה והחברים, יאפשר לכם לגשת אל משימת ההפקה ממקום של ידע וביטחון כשאתם כבר מגובשים עם עצמכם לגבי מה חשוב לכם ומה פחות, במה תרצו להשקיע ובמה לא וכמובן האם תרצו לערוך את האירוע באולם אירועים או גן אירועים בשרון ואיזה גן אירועים בדיוק. במצב זה הדברים גם יזרמו לכם בצורה חלקה יותר, ההתלבטויות תהיינה קלות יותר ובסך הכל גם התוצאות צפויות להיות טובות הרבה יותר.

ובכל זאת, הנה כמה עקרונות מקצועיים שחשוב לקחת בחשבון

כעת, אחרי שבנינו את האופן בו נכון לכם לגשת למשימת ההפקה של האירוע הקרוב, זה הזמן לספר לכם על כמה עקרונות מקצועיים, שיאפשרו לכם לקבל החלטות טובות ונכונות יותר עבורכם.

אולם או גן אירועים?

הבחירה בין אולם אירועים לחתונה לגן אירועים היא בחירה אינדיבידואלית לגמרי וקשורה לאופן בו אתם מעדיפים לחוות את האירוע שלכם. יחד עם זאת, ישנם כמה היבטים שאתם רוצים לשקול בכל מקרה, בראש ובראשונה בסוגיות אקלימיות. היתרון המשמעותי ביותר של אולם אירועים הוא שמדובר בחלל סגור וממוזג. יתרון זה הופך לקריטי במיוחד בתקופות השיא, כלומר לאורך תקופת החורף כאשר עושים חתונת חורף, החל מחודש נובמבר ועד חודש פברואר וכמובן במהלך החודשים יולי אוגוסט בקיץ (קרא עוד על חתונת קיץ) . באזורים מסוימים בארץ, כדאי לקחת חודש נוסף מכל צד כמרווח ביטחון אם לא רוצים להסתכן בגשם זלעפות באמצע האירוע או בחום כבד. כך למשל, גן אירועים בשרון מתאים במיוחד בעונות האביב והסתיו, אך יכול להיות נהדר גם במהלך עונת הקיץ כולה. בתל אביב, אתם רוצים לחשוב על אולם אירועים אם האירוע מתקיים ביולי אוגוסט ואפילו חודש לפני או אחרי. בשיא עונת החורף בכל מקרה מומלץ אולם אירועים על פני גן אירועים, אפילו אם מדובר באירוע המתקיים באזור הדרום.

 

תקליטן או תזמורת?

על אף האופי האותנטי והייחודי של תזמורת באירוע, בעשורים האחרונים הפכה האופציה הזאת לאטרקציה בלבד אך לא כאופציה שניתן לבסס עליה את כל פעילות המוסיקה באירוע. ככלל, אתם רוצים להתייחס לעניין כאילו האופציה היחידה שעומדת לרשותכם היא האופציה של תקליטן. אם תרצו לשלב אטרקציה נחמדה, בעיקר אם אתם רוצים לשלב באירוע מוסיקה ייחודית ובעיקר פולקלור, להקה יכולה להיות אטרקציה יוצאת דופן שתתרום הרבה לחוויית האירוע.

גן ואלם אירועים בשרון

בחירת קייטרינג – איך?

בחירת קייטרינג היא אולי המשימה שממנה הכי מפחדים מרבית האנשים. יש במשימה הזאת כמובן קסם ויש לא מעט בינינו שמבינים היטב בבישולים ומאפים ורוצים להביא את הידע הזה לידי ביטוי גם בבחירת הקייטרינג, מה שהם לא יכולים לעשות למשל בבחירת גן אירועים בשרון. יחד עם זאת, האתגר האמיתי הוא נמצא ביכולת להתאים את תפריט האירוע לאופי האירוע, לרמת האירוע ובעיקר לאורחים באירוע וזה כבר סיפור לגמרי אחר, ששום ניסיון במטבח לא יכול לעזור לכם מולו. ככלל, גם במקרה הזה, קשה לבנות נוסחה מתמטית שתסייע לכם לבחור את הקייטרינג הנכון והדרך הנכונה היא יותר דרך של אינטואיציה. אתם מכירים את האורחים שאתם מזמינים, אתם יודעים מאילו עדות הם מגיעים, מהם הטעמים שהם אוהבים ושאליהם רגיל החך שלהם, אתם יודעים מהם הסטנדרטים שלהם הם רגילים באוכל ולמה הם היו יכולים לצפות באירוע אליו הם מגיעים.

מידע זה אמור לשרת אתכם בבחירת המנות שיופיעו בתפריט האירוע והוא יכול לשרת אתכם אך ורק עם תיגשו אליו בעין טיפה פחות מקצועית וטיפה יותר אינטואיטיבית. גם פה, מומלץ לשבת בני המשפחה והחברים, לדון בעניין, להציף רעיונות והעדפות ולגבש יחד מסגרת קולינרית שאיתה תוכלו לאחר מכן לצאת אל מסע החיפושים אחר הקייטרינג האולטימטיבי. בהיבט הזה, חשוב להקפיד על קייטרינג מוביל ובעל מוניטין, קייטרינג שניתן לקבל עליו המון המלצות מחברים ובני משפחה וכמובן קייטרינג שמתמחה בטעמים ובסגנון שסביבו התגבשתם. מבחני טעימות זה מצוין, אבל לא תמיד זה משקף. אם אתם רוצים באמת להכיר את הסטנדרטים של חברת קייטרינג איתה אתם שוקלים לעבוד, כדאי להפתיע אותה למשל באירוע שהיא עורכת במסגרת גן אירועים בשרון ופשוט לטעום את האוכל המוגש באירוע, לבחון את כלי ההגשה, את ההתנהלות הכוללת של אנשי הקייטרינג באירוע וכן הלאה.

בשורה התחתונה, הפקת אירוע הוא תהליך שצריך לשלב גם אינטואיציה ובחינה של הדברים מהפאן האישי העמוק, אבל גם ניהול מקצועי או לפחות התחשבות בשיקולים מקצועיים חשובים. ההתנהלות האינטואיטיבית תסייע לכם להפיק את האירוע שאיתו תוכלו להיות שבעי רצון ברמה הגבוהה ביותר. ההתנהלות המקצועית תסייע לכם להבטיח שתוכלו להגיע לתוצאה הזאת ושתוכלו להגיע אליה במינימום תקציב ובמקסימום יעילות. זה נכון בבחירת גן אירועים בשרון, ברחובות או בכל אזור אחר בארץ, זה נכון בבחירת קייטרינג, תקליטן וצלם וזה נכון אפילו בסידורי הפרחים, כלי ההגשה והשולחנות באירוע. לכל אלמנט באירוע ישנה השפעה, משמעותית יותר או משמעותית פחות, על החוויה הכוללת שאותה יחוו אורחי האירוע. המטרה שלכם היא להבטיח שהחוויה הזאת תהיה החוויה הטובה ביותר לה הם יכולים לצפות ואפילו מעבר לכך ואת זה תוכלו לעשות באמצעות שילוב חכם של ההעדפות האישיות שלכם ברמה העמוקה ביותר שהופכת את האירוע לאירוע אישי שלכם, לצד שיקולים מקצועיים עליהם תוכלו ללמוד כאמור באמצעות ליווי צמוד של מפיק מקצועי לאורך כל תהליך ההפקה של האירוע או לכל הפחות, באמצעות ייעוץ מקצועי חד פעמי או בצמתים המרכזיים לאורך תהליך ההפקה.

לתיאום פגישת היכרות:
בחירת רב לחתונה - ארטיסטה
טיפים לבחירה נכונה של רב לחתונה

טקס החופה הוא גולת הכותרת של אירוע החתונה שלכם, לכן בחירת הרב שינחה את הטקס מאוד חשובה. כיום יש שפע של אפשרויות שעומדות לרשותכם ובחירת

כלה עם תכשיט בארטיסטה
איך לבחור תכשיטים לאירועים?

  אין אישה שלא אוהבת לענוד תכשיט מחמיא. תכשיט, ניצוץ של זהב בתוך 'לוק' יכול להוסיף את החותמת האחרונה, את האלמנט הנוסף שיהפוך את המראה

שלוחן מעוצב בארטיסטה
רעיונות לעיצובי שולחן לחתונה

אחרי שנשאלה השאלה הגורלית, נאמרה התשובה "כן" והחלטתם שברור שאתם רוצים להתחתן, זה הזמן לעבור לשלב הבא והוא תכנון החתונה שלכם. לתכנון החתונה יש אספקטים

הזמנה מעבר לסורגים - ארטיסטה
הפקת אירוע חתונה כשר – Do it right

כאשר מפיקים חתונה יש המון דברים שעומדים על הפרק, והרבה משימות שצריך לסמן עליהן וי. כמובן שלא פעם מתמודדים גם עם אתגרים. אתגרים אלו הולכים

Call Now Button
Open chat