אולם חתונות

תוכן עניינים

אולם חתונותמחפשים אולם לערוך בו חתונה? אולם אירועים הוא ללא ספק אחד הפתרונות הטובים ביותר לערוך אירוע, לא משנה באיזו עונה של השנה, במיוחד אם האולם מציע גם מרחב חוץ שמתפקד כמו גן אירועים המשולב באירוע וישנם לא מעט אופציות כאלה היום. מה הופך את האופציה של אולם חתונות לאופציה העדיפה כמעט בכל מקרה? האם אולם הוא האופציה הטובה ביותר אך ורק עבור אירועים הנערכים בשיא עונת החורף? באילו עונות של השנה כדאי בכל מקרה לערוך את האירוע באולם והאם בכלל ישנם מקרים בהם גן אירועים מציע אופציה טובה יותר? באיזה אזור בארץ אתם רוצים למקד את החיפושים שלכם אחרי אולם אירועים? על שאלות אלו ועוד, תוכלו למצוא את התשובות ממש כאן בשורות הבאות.

 

אולם אירועים – מה הופך אותו לכל כך אטרקטיבי לאירועים?

מן הסתם, אם האולם נבנה ועוצב במיוחד לטובת עריכת אירועים, זה בהחלט הופך אותו למקום אטרקטיבי לעריכת אירועים, אבל מה הופך אותו לאטרקטיבי יותר מהאופציות האחרות כדוגמת גן אירועים? ובכן, היתרון המרכזי והמשמעותי ביותר ממנו נהנים אולמות אירועים על פני גני אירועים הוא היתרון של מיזוג אוויר ואין לזלזל ביתרון זה בעידן בו אנו חיים. ישנם חודשים בשנה בהם די ברור שאנחנו זקוקים למרחב סגור וממוזג ובמיוחד בעונת החורף הקרה. בחודשי החורף אנחנו תמיד נעדיף לערוך את האירוע בחלל סגור, שמבודד את האירוע מן הסביבה הקרה, אבל לא רק בחורף. גם במהלך חודשי הקיץ ובמיוחד בחודשים יולי אוגוסט, קיים קושי ממשי לשהות במשך שעות בחוץ ללא מיזוג אוויר. פעם זה לא היה כל כך משמעותי ואנשים היו רגילים לחום גם אם לא היה ממש נוח. היום, מיזוג אוויר הוא כמו אוויר לנשימה ורבים מכוונים את כל הפעילות היומית שלהם על פי שיקולים של מיזוג אוויר. כך למשל, רבים מעדיפים לבצע את הקניות שלהם בקניונים על פני חנויות רחוב, רק בגלל שקניונים הם ממוזגים ונעימים יותר לעריכת מסע קניות. אמת זהו נכונה גם כאשר מדובר בעריכת אירוע במסגרת אולם חתונות.

ישנם חודשים בודדים בהם אפשר לערוך אירוע ב- גן אירועים בשרון מבלי לחשוש ממזג האוויר יותר מדי ואלו הם החודשים מאי ויוני באביב, ספטמבר לקראת הסתיו ובאזורים מסוימים ברחבי הארץ גם אוקטובר. בכל חודש אחר, כמעט תמיד נעדיף חלל סגור וממוזג, שמאפשר לנו ליצור אווירה נעימה, נוחה וממוזגת בטמפרטורה נוחה, כשבחוץ לא ממש נעים, חם, קר או פשוט לח מאוד.

 

אולם חתונות משולב גן אירועים

אחת האופציות שהולכות ותופסות תאוצה רבה בשנים האחרונות היא האופציה של אולם אירועים יוקרתי המשולב בגן אירועים. המדובר למעשה באולם לכל דבר ועניין, שאותו מקיף מתחם ירוק ומסודר, המתפקד כמו גן אירועים צמוד. שילוב זה נחשב למאוד אטרקטיבי בשני מובנים. פעם אחת, אתם לא חייבים להחליט מראש באיזה חלק של המתחם תערכו את האירוע ואתם יכולים להשאיר את ההחלטה לשבוע האחרון, אז כבר תהיה לכם תמונה על מזג האוויר הצפוי באירוע. אם צפוי להיות לא נעים, קר או רטוב בחוץ, תוכלו להכניס את האירוע כולו לאולם, או אולי לערוך קבלת פנים בחוץ ואת האירוע המרכזי לערוך בתוך האולם. אם מצד שני, אתם מעדיפים לערוך את החתונה שלכם בגן אירועים ומזג האוויר יתברר כנוח למדי, תוכלו לערוך את עיקר האירוע בחוץ ולחלק את הפעילויות בין האולם ובין הגן – למשל שולחנות האוכל בתוך האולם, כל השאר בגן. מן הסתם, מדובר במתחמים יקרים יותר וגם את זה עליכם לקחת בחשבון, אבל אם אתם רוצים ללכת על הצד הבטוח ואם האירוע שלכם צפוי להיערך בתקופות ביניים מבחינת מזג אוויר, האופציה הזאת היא כמעט מאסט עבורכם.

 

מה חשוב לבחון בבחירת אולם אירועים?

בבחירת אולם חתונות חשוב לוודא קודם כל שהמיקום נוח למרבית האורחים. אם רובם המכריע של האורחים שלכם מגיע מאזור הצפון, מן הראוי שתערכו את האירוע בצפון וכך גם לגבי כל אזור אחר בארץ. מן הצד השני, אם האורחים שלכם צפויים להגיע מכל רחבי הארץ בפיזור שווה פחות או יותר, אזור השרון הוא האזור האטרקטיבי ביותר, שמספק לכם גם מיקום מרכזי וגם תנאי מזג אוויר נוחים מאוד ביחס למישור החוף ושפלת החוף. הדבר השני שאתם רוצים לבחון הוא כמובן התאמת האולם לאירוע שלכם מבחינת מקום ושטח. חשוב מאוד שהאולם יתאים למספר האורחים ולא יהיה לא גדול מדי ולא קטן מדי. גדול מדי עלול לגרור תחושה של ריקנות ואירוע דל באורחים. קטן מדי והכל הופך לצפוף ולא נעים. ישנה תמיד אופציה לסגור חלק מהאולם, במידה ומדובר באולם גדול, אבל קחו בחשבון שיהיה עליכם לשלם על שטח האולם כולו ולעיתים זה יכול להיות יקר מדי ולא מוצדק.

מעבר לכך, אתם רוצים לוודא כמובן את סוגיית מיזוג האוויר ולוודא שהמיזוג במקום הוא חזק ויעיל. ודאו גם את עיצוב המבנה והתאמתו לטעמכם האישי ולאופן בו אתם מדמיינים את החתונה שלכם. לבסוף, אם כפי שאמרנו קודם לכן, אתם מתכוונים לערוך את האירוע בתקופת ביניים ומעברי עונות, כדאי בהחלט לבחור אולם אירועים שמציע גם גן אירועים צמוד ולבחון את כל האפשרויות לבחירת המיקום המדויק לכל פעילות באירוע, בהתאם להתפתחות מזג האוויר בקרבה למועד האירוע. סאונד, תאורה, מתחם קבלת פנים, אווירה כללית, רמת טיפוח של מרחב האולם – כל אלה גם הם חשובים וכל אחד מהם גם יכול להפוך לגורם מכריע בקבלת ההחלטה שלכם. בשורה התחתונה, בבחירת אולם חתונות אתם רוצים להיות שלמים ובטוחים בהחלטה שאתם מקבלים וכדאי להכין את עצמכם לתהליך הבחירה הראוי לכך.

לתיאום פגישת היכרות:
חתן וכלה עם טבעת נישואין- ארטיסטה
המדריך המלא לבחירת טבעת נישואין

הגעתם לרגע המחדש בחייכם, אתם לקראת חתונה ועכשיו אתם צריכים לבחור את טבעת הנישואין שתלווה אתכם שנים רבות קדימה. טבעת נישואין משמשת בהרבה דתות סמל

חופה מעוצבת - ארטיסטה
טיפים לעיצוב חופה לבד

החופה היא הלב של כל חתונה, זו למעשה המהות של הטקס והתפאורה המושלמת לטקס. למרות שלכאורה זו בסך הכל יריעה הפרוסה על גבי ארבעה עמודים,

חתונה בשישי בצהריים מחיר
חתונה בשישי בצהריים מחיר

חתונה בשישי בצהריים מחיר בתחילה, לפני כשני עשורים, כשהתחיל הטרנד של לערוך חתונה ביום שישי בשעות הצהריים, הייתה מעין תחושה שזה הולך להפוך לסטנדרט בעולם

Call Now Button
Open chat